Quick Contact

MGR Angelika Falkowska

Pracuje z dziećmi w przedziale wiekowym 3-18 lat, borykającymi się z wadami postawy oraz wadami stóp. Jestem instruktorem gimnastyki korekcyjno kompensacyjnej i terapeutką trójpłaszczyznowej terapii manualnej stóp wg. Babraby Zukunft-Huber. W swojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do pacjenta oraz doborze odpowiedniego planu leczenia w tym naukę bandażowania stóp dziecka. Poza pracą z dziećmi wykonuję masaże lecznicze oraz terapię tkanek głębokich u osób dorosłych z dolegliwościami bólowymi.

Professional Skills

Planning 80%
Consulting 95%
Management 89%
Development 90%

Experience & Activities

Pracuje z dziećmi w przedziale wiekowym 3-18 lat, borykającymi się z wadami postawy oraz wadami stóp. Jestem instruktorem gimnastyki korekcyjno kompensacyjnej i terapeutką  trójpłaszczyznowej terapii manualnej stóp wg. Barbary Zukunft-Huber.

W swojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do pacjenta oraz doborze odpowiedniego planu leczenia w tym naukę bandażowania stóp dziecka.
Poza pracą z dziećmi wykonuję masaże lecznicze oraz terapię tkanek głębokich u osób dorosłych z dolegliwościami bólowymi.